Amaran risiko: Berdagang adalah berisiko. Modal anda berhadapan risiko. Exinity Limited dikawal selia oleh FSC (Mauritius).
Amaran risiko: Berdagang adalah berisiko. Modal anda berhadapan risiko. Exinity Limited dikawal selia oleh FSC (Mauritius).

US Dollar/Turkish Lira

USDTRY - Kadar Langsung

0

0 %

Tinggi: 0

Rendah: 0

BELI

0

JUAL

0

Spesifikasi kontrak

ParameterFXTM StandardFXTM ECNFXTM ECN MT5FXTM ECN Zero.mt4FXTM PROFXTM Pro MT5FXTM ECN Zero MT5FXTM Standard MT5
Penyebaran minimum414.24.74.44.74.74.44.4
Penyebaran biasa47.619.54953.7494953.749.6
Saiz Lot100000100000100000100000100000100000100000100000
Kontrak Minimum0.010.010.010.010.010.010.010.01
Kenaikan Harga Minimum0.000010.000010.000010.000010.000010.00010.00010.0001
Kenaikan Minimum Saiz Kontrak0.010.010.010.010.010.010.010.01
Nilai Pip setiap 0.01 lot0.010.010.010.010.010.010.010.01
Margin Terlindung Nilai5050505050505050
Swap Pendek-13.36-13.36-13.36-13.36-13.36-13.36-13.36-13.36
Swap Panjang-17.35-17.35-17.35-17.35-17.35-17.35-17.35-17.35
Pembukaan00:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:0000:05:00
Penutupan23:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:0023:55:00
Kumpulan MarginFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX ExoticsFX Exotics
Daftar untuk Berdagang

Berdagang adalah berisiko. Modal anda berhadapan dengan risiko.

USDTRY - Carta

Scroll Top